Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Студенти і викладачі Львівської політехніки ознайомилися з міжнародними програмами

6 листопада 2019, 14:41
Ірина МАРТИН, Центр комунікацій Львівської політехніки

Аби дізнатися, якими можливостями міжнародної академічної мобільності можна скористатися під час навчання в Університеті, студенти зустрілися з представниками цих програм, а також з їхніми учасниками. Організатор зустрічі – Центр міжнародної освіти, зокрема її очільниця Наталя Гоц та керівниця сектору приймання іноземних делегацій Наталя Рожанківська.

На зустріч прийшли не лише студенти, а й викладачі. Присутні дізналися про можливості та умови участі у стипендійних програмах Німецької служби академічних обмінів DAAD, Австрійської служби обмінів OEAD, програму академічних обмінів імені Фулбрайта, програму Польського бізнестовариства Leopolis for Future, Балтійську програму університетів, програму обмінів Erasmus, стипендійні програми окремих країн…

Студенти дізналися, за яких умов вони можуть стати учасниками різних програм, що потрібно, аби мати шанс на перемогу та як її здобути, а це означає – набути новий досвід, додаткові знання, розширити світогляд, познайомитися близько з країною-учасником та отримати незабутні враження від перебування.