Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

Студенти двох коледжів Львівської політехніки – призери конкурсу «У горнилі слова – Маркіян Шашкевич»

22 квітня 2019, 10:28
Львівська політехніка

У Торгово-виробничому комплексі «Південний» відкрили виставку «Борис Возницький ангел-охоронець української культури», в рамках якої відбулося оголошення переможців та нагородження учасників конкурсу «У горнилі слова – Маркіян Шашкевич».

У номінації «Дослідники історії України» студентки Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Василина і Вікторія Грициляк посіли друге призове місце.

А в номінації «Дослідники товариства «Просвіта» студенти коледжу «Інфокомунікації» Львівської політехніки Іван Ковальчик і Василь Ковальчук здобули почесні II і III місця.