Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Спортивний вечір. Вітання найкращим, що приносять славу Львівській політехніці

29 березня 2019, 13:21
Наталя Яценко, Тижневик «Аудиторія»

Спортивний вечір, присвячений підсумкам спортивної роботи кафедри фізичного виховання за минулий рік, був традиційно велелюдним й урочистим. 27 березня стало своєрідним рубежем між торішніми досягненнями політехніків-спортсменів і їхніми майбутніми здобутками.

Урочистості розпочалися з підняття Державного прапора України під звуки нашого Славня. Присутні оплесками привітали гостей вечора – в. о. ректора Юрія Бобала, проректорів, директорів інститутів та завідувачів кафедр Львівської політехніки. Перед тим, як вручити посвідчення студентам, які 2018 року виконали норматив майстра спорту України, Юрій Бобало виголосив вітальне слово:

– Почався спортивний вечір, але він почався з неправильних слів, бо сьогодні підсумки не кафедри, а підсумки всього університету. Тут присутня лише частина студентів Львівської політехніки і тільки частина тих студентів, які приносять їй славу. Сьогодні – хороше свято й мені приємно, що воно відбувається щороку і що в ньому беруть участь і студенти, і викладачі. Маємо прекрасну нагоду подякувати тим, хто робить усе, щоби Львівська політехніка була серед перших і в спорті, і в навчанні, і в науці. Бажаю вам успіхів.

Після музичного вітання від Народного духового оркестру «Політехнік» Юрій Бобало та голова спортивного клубу Львівської політехніки Євген Сербо нагородили десять найкращих спортсменів. Ними стали Юрій Зуб (ІСТР, веслування на байдарках/каное), Ольга Ількова (ІНЕМ, спортивне орієнтування), Антон Бірук (ІЕСК, паурліфтинг), Роман Синейко (ІТРЕ, армспорт), Олег Легендзевич (ІТРЕ, футзал), Ірина Бубняк (ІАПО, легка атлетика), Валерій Троян (ІМФН, карате), Андрій Лисецький (ІТРЕ, санний спорт), Антон Комар (ІНЕМ, стрільба з лука), Олександр Тимофєєв (ІНЕМ, настільний теніс). Відзначено й найкращих тренерів та найкращі команди минулого року: студенти оваціями вітали Василя Світлика та його команду з гирьового виду спорту, Оксану Заліско та її команду зі спортивного орієнтування, Олександра Короля та його команду з кіокушинкай карате. А згодом – випускників-спортсменів, які впродовж навчання гідно захищали та багато з них захищають і досі спортивну честь Львівської політехніки на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, Європи та України. Між привітаннями присутні насолоджувалися виступами групи з танцювальної аеробіки, ансамблю естрадної пісні «Сузірʼя», збірної команди з гирьового виду спорту й балету «Аверс».

Торік у Львівській політехніці організували Універсіаду серед інститутів із 12 видів спорту, в яких взяли участь 1360 студентів, загалом спортивні заходи охопили три тисячі студентів. Трійка призерів-переможців Універсіади виглядає так: І місце – ІТРЕ, ІІ місце – ІНЕМ й ІГДГ, ІІІ місце – ІНПП. В Універсіаді серед професорсько-викладацького складу та працівників університету, що відбувалася з п’яти видів спорту, взяло участь 260 осіб. Призерами стали ІГСН (І місце), ІЕСК (ІІ місце), ІНЕМ й ІСТР (посіли два третіх місця). Їхніх представників було відзначено та нагороджено.

У своєму виступі начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович закликав підтримати політехніків у голосуванні за найкращих студентів Львівщини, і від Комітету вручив тренерам почесні грамоти.

Учасників спортивного вечора привітали ансамбль бального танцю «Грація». На завершення вечора професор кафедри програмного забезпечення ІКНІ Василь Гавриш, викладач кафедри вищої геодезії та астрономії ІГДГ Юрій Лукʼянченко, викладач кафедри цивільного права і процесу ІНПП Тарас Дашо, старший викладач кафедри фізичного виховання ІГСН Олександр Король продемонстрували один із найцікавіших розділів кіокушинкай карате тамесіварі – розбивання твердих предметів відкритими частинами тіла.