Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Ректорат Львівської політехніки привітав відомого громадського діяча, поета Ігоря Калинця із 80-літтям

10 липня 2019, 16:05
Наталія Павлишин, Центр комунікацій Львівської політехніки

Ректорат Національного університету «Львівська Політехніка» на чолі з ректором професором Юрієм Бобалом привітали видатного громадського діяча, борця за незалежність України, політв’язня, лауреата Шевченківської премії, відомого в Україні та далеко за її межами поета Ігоря Калинця із 80-літтям.

Ювіляру подарували «Кобзар» Тараса Шевченка і книгу «Українська державність, витоки, етапи становлення та розвиток».

Ректор Юрій Бобало побажаю Ігорю Калинцю, який впродовж вже багатьох років є незмінним працівником Міжнародного інституту освіти, культури і зв’язків із діаспорою, здоров’я і многая літа, а також наголосив на глибокій пошані та щирій вдячності за його внесок у розбудову та утвердження Української держави.

Зі свого боку директор Міжнародного інституту освіти, культури і зв’язків із діаспорою підкреслила, що увесь український світ засвідчує повагу до діяльності Ігоря Калинця:

Нам потрібен Калинець сьогодні, який ніколи не зрадив ні себе, ні Україну, ні творчість, ні чин. Нам не треба вигадувати міфів і красти чужу історію. Маємо своїх героїв і свою історію, щоб на них формувати нові покоління. Тому Калинець буде потрібний і в майбутньому. Ми щасливі, що живемо в епоху Калинця, — наголосила директор Ірина Ключковська,