Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Професор кафедри кримінального права і процесу ІППО Володимир Канцір отримав почесну нагороду від ректора

16 грудня 2019, 10:26
Кафедра КПП Львівської політехніки

11 листопада у Львівській політехніці зібралися ті, хто впродовж багатьох років творять науку, задають темп і ритм розвиткові Університету. Відбулася урочиста академія з нагоди святкування 75-ліття Науково-дослідної частини Університету.

З нагоди святкування за здобутки і професійні досягнення ректор Юрій Бобало відзначив низку науковців Політехніки. Приємно, що серед інших нагороджених працівників – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Володимир Канцір.

Відповідним Наказом від 5 грудня 2019 року (№ 714-1-10), за сумлінну працю на благо Львівської політехніки йому оголошено Подяку з побажаннями міцного здоров’я, успіхів у праці на благо України.

Справді, рейтинги та показники науково-дослідної, педагогічної, організаційно-виховної роботи професора Володимира Канціра є стабільно одними з кращих на кафедрі.

Колектив кафедри кримінального права і процесу приєднується до щирих привітань і бажає подальших професійних, творчих та особистих звершень!