Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Правило вчитися щодня ніхто не відміняв: цьогорічна зимова заліково-екзаменаційна сесія розпочнеться 16 грудня

2 грудня 2019, 09:10
Катерина Гречин, тижневик «Аудиторія»

Цьогорічна зимова заліково-екзаменаційна сесія для бакалаврів та магістрів першого року навчання розпочнеться 16 грудня 2019 року й триватиме до 5 січня 2020 року.

Упродовж двох тижнів, що залишилися до сесії, кожному студентові треба подбати про те, щоб відпрацювати обов’язкові індивідуальні завдання (практичні й контрольні роботи, передбачені програмою), перевірити свої бали за результатами поточного контролю й зі спокійним серцем готуватися до іспитів, пам’ятаючи при цьому, що правило: вчитися щодня – ніхто не відміняв.

– Перед початком сесії студенти мають тиждень для доопрацювання недоробленого, – каже директор Інституту енергетики та систем керування професор Андрій Лозинський. – Якщо з предмета передбачено іспит, то залік студент отримує на останньому тижні навчання. Між іспитами є достатньо днів для підготовки. Ті ж, хто має заборгованості, з дозволу дирекції ліквідовує їх під час сесії. Розглядаємо кожен випадок дуже прискіпливо, адже є різні причини такої ситуації: вчорашні школярі не встигли адаптуватися до університетського темпу навчання, старшокурсники – працюють, а хтось просто недооцінив важливість підготовчого періоду до іспитів. Коли ж заборгованості ліквідовано, дозволяємо складати іспит під час комісійного тижня.

До уваги студентів: позбутися заборгованостей можна від 27 січня до 9 лютого. Від 6 січня до 9 лютого – канікули. 10 лютого – перший начальний день.