Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Політехніки-логісти святкують: в Інституті економіки і менеджменту вже традиційно відзначили День логістики

18 квітня 2019, 09:16
Анастасія Степаняк (Мозгова), тижневик «Аудиторія»

Кафедра маркетингу і логістики Інституту економіки й менеджменту Львівської політехніки вже традиційно відзначила День логістики.

Шостий раз поспіль наш університет разом із великою кількістю організацій, компаній та вишів приєднався до святкування Європейського Дня управління ланцюгами поставок (EUROPEAN SUPPLY CHAIN DAY), який 2014 року започаткувала «Європейська логістична асоціація». Кафедра МЛ організовує відзначення Дня логістики з метою підтримки ідеї, ознайомлення цільової аудиторії з основними тенденціями у логістиці та міжнародному управлінні ланцюгами поставок, поширення знань і навичок.

У рамках святкування на студентів чекала низка екскурсій. Впродовж тижня майбутні логісти відвідали такі підприємства: ReZavod, Leoni, FESTrepublic та «Хлібпром». 11 квітня до Політехніки завітали представники постійного партнера кафедри, логістичної групи «Рабен Україна», а саме – керівник відділу продажу Максим Фесенко та менеджер цього відділу Василина Свірська. Гості розповіли про особливості роботи компанії та поділилися таємницями успіху на ринку.

Родзинкою святкування став майстер-клас для студентів, де ті могли навчитися грати тематичну британську гру Business on the Move:

– Суть гри у тому, щоб студенти відчули себе логістами та опанували управління глобальними ланцюгами поставок. Кожен гравець має чотири замовлення, які потрібно доставити з Китаю до Великобританії. Використовуючи різні види сухопутного, водного і повітряного транспорту вони комбінують доставку. Це потрібно зробити якнайшвидше і якомога прибутково. Гравці ухвалюють ті ж рішення, що й справжні логісти щодня: вибудовують стратегію, рахують, ризикують, отримують виклики (втрата вантажу) або навпаки – «поблажки» (бонусні кошти від банку). Транспортна логістика негативно впливає на довкілля, відповідно, гравці повинні ухвалювати рішення, зважаючи на викиди СО2: що більше викидів, то вищі фінансові витрати. Цю гру грають логісти в усьому світі. Ми нещодавно опанували її на кафедрі, тож вирішили поділитися своїм досвідом зі студентами, – розповідає організаторка заходу, доцент кафедри МЛ Наталія Чорнописька.

Переможці гри отримали подарунки від компанії-партнера ZAMMLER.