Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Підписано меморандум про співпрацю між Львівською міською радою, Політехнікою та Академією цифрового розвитку

26 вересня 2019, 10:43
За матеріалами сайту Львівської міської ради

Сервіси Google допомагатимуть Львову з різними освітніми програмами для вчителів. 25 вересня 2019 року у Львівській міській раді відбулося підписання меморандуму про співпрацю із Національним університетом «Львівська політехніка» і ТОВ «Академія цифрового розвитку». Його метою є поширення стандартів широкого використання цифрових технологій у діяльності закладів освіти та у підвищенні кваліфікації вчителів.

– Львівська Політехніка є активним учасником процесу, ми тісно працюємо з міською радою, з Академією Google, ми навчаємо наших студентів, проводимо різні інші навчальні проєкти. Це ще один етап, яким ми хочемо показати, що працюємо для громади міста Львова, для всіх львів’ян. Дякуємо Академії, яка нам технічно дає змогу вийти на інший рівень, бо ми самі можемо вчитись, бути тренерами. Дякуємо міській раді, що залучає нас до цього процесу. Ця співпраця виводить наших педагогів на зовсім інший рівень, – зазначив Роман Корж, проректор із науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка».

Серед основних завдань меморандуму – надання інформаційно-ресурсної підтримки в питаннях організації підвищення кваліфікації через використання навчальної програми курсу «Застосунки Google в освітній діяльності».

У рамках реалізації меморандуму сертифікований тренер Google for Education Антоніна Букач провела тренінг для освітян міста з презентацією цифрових інструментів і можливостей Google для освітньої діяльності.