Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Перше у новому навчальному році засідання Вченої ради Університету розпочалося з вручення грамот, подяк, дипломів

11 вересня 2019, 14:33
Ірина МАРТИН, Центр комунікацій Львівської політехніки

Грамоти Львівської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди Дня Конституції України отримали викладачі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва – професори Наталія Станасюк і Михайло Гончар та доцент Юрій Малиновський. Подяками за науково-педагогічну та виховну роботу зі студентами обласна рада відзначила асистентку кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяну Білущак, а також доценту кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Жанну Мину. Почесну грамоту Львівської політехніки за визначні успіхи в педагогічній і науковій роботі та заслуги перед Університетом отримав доцент кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Богдан Калужний.

Усі ці нагороди, а також дипломи наукових ступенів докторів та кандидатів наук, атестатів про присвоєння вчених звань професорів і доцентів науково-педагогічним працівникам різних кафедр вручив ректор Університету Юрій Бобало.

Також Вчена рада розглянула основні питання порядку денного – про виконання в 2019 році плану прийому студентів на навчання за освітніми програмами підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра і здобувачів за освітньо-науковими програмами підготовки доктора філософії. З цією інформацією присутніх ознайомили відповідальний секретар Приймальної комісії Михайло Гончар і завідувачка відділу докторантури та аспірантури Наталія Мукан. А від проректора з навчально-виробничої роботи Володимира Крайовського присутні дізналися про готовність матеріально-технічної бази Університету до нового навчального року.

Розгляд цих основних питань завершився прийняттям відповідних ухвал.