Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

«Не заважайте їм – вони знають, як будувати Україну!»: в ІТРЕ вручили дипломи першим науковим магістрам

11 липня 2019, 09:01
Анастасія Степаняк (Мозгова), тижневик «Аудиторія»

В Інституті телекомунікацій, радіоелектроніки та електротехніки з’явилися перші наукові магістри.

2 липня студентам спеціальностей «мікро- та наносистемна техніка» й «телекомунікація та радіотехніка», які першими навчалися за освітньою-науковою програмою, вручили дипломи магістрів. За словами декана вищої освіти ІТРЕ Богдана Стрихалюка, ці випускники зорієнтовані на наукову діяльність або проектні структури з науковими розробками, вміють писати наукові статті, брати участь у наукових дослідженнях та наукових розробках підвищеної складності, мають більш високу освітню базу, вміють подаватися на наукові ґранти тощо.

Від імені ректорату магістрів привітав випускник ІТРЕ проректор Роман Корж:

– Щиро вітаємо вас із першим науковим кроком. Рухайтеся далі! Нехай ці кроки будуть важкі та терпкі, але пам’ятайте, що ви вже зовсім інакші. Ще 5–6 років тому, коли випускники хотіли йти в науку, їх огортала розгубленість. Ваші знання мови і фаху дозволяють жити у світі – дуже багато наших випускників працює за кордоном на гарних посадах і добрих заробітках… Хочу звернутися до батьків: не заважайте молодим – вони знають, що робити і як будувати Україну. Дамо їм таку можливість!

Чимало теплих слів випускники почули від директора інституту Івана Прудиуса, завідувачів кафедр, викладачів, декана вищої освіти, батьків та своїх однокурсників.

– Хочу подякувати всім і сказати, що за ці шість років я не тільки здобув освіту, а й навчився помилятися. Я вважаю, що це є одним із найважливіших умінь людини. Досягати успіху – цінно, безумовно, але значно важливішим є вміти піднятися після падіння чи помилки. Історії успіху – це не прямі лінії, вони завжди мають вигини. Дякую, що університет навчив мене не здаватися та завжди йти до останнього, чого я вам і бажаю! – сказав магістр спеціальності «телекомунікація та радіотехніка» Юрій Демчина.

22 дипломи наукових магістрів, 10 з яких – із відзнакою, випускники отримали з рук директора інституту та проректора.