Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання: спеціальний випуск тижневика «Аудиторія»

10 липня 2019, 09:36
Тижневик «Аудиторія»

Заснована більш ніж 200 років тому Львівська політехніка невпинно плекає вітчизняну технічну еліту, розвиває і примножує багаті наукові та освітянські традиції, посідаючи гідне місце серед найавторитетніших закладів вищої освіти нашої держави. Це – найстаріша у Східній Європі та Україні вища академічна технічна школа.

Викарбуваний на фронтоні головного корпусу Львівської політехніки напис «Litteris et Artibus» – «Науками і Мистецтвом» – залишається актуальним, як і тоді. Адже саме завдяки цим фундаментальним поняттям рухається весь цивілізаційний прогрес людства.

З року в рік ми невпинно розширюємо міжнародну співпрацю. Львівська політехніка є членом цілої низки міжнародних університетських та студентських асоціацій, зокрема Європейської асоціації університетів (EUA), Асоціації університетів Карпатського регіону, Альянсу університетів за демократію, Асоціації обміну студентами для освоєння технічного досвіду IAESTE. Укладено понад 100 угод із зарубіжними вищими навчальними закладами та науковими установами щодо спільних наукових досліджень та обміну студентами і викладачами.

Дбає Львівська політехніка і про повноцінне працевлаштування своїх вихованців: тут щорічно проводять низку традиційних ярмарків кар’єри, регулярні зустрічі із потенційними роботодавцями.

Національний університет «Львівська політехніка» за різноманітними міжнародними освітніми рейтингами постійно входить до чільної п’ятірки найкращих українських закладів вищої освіти.