Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Національний університет «Львівська політехніка» став партнером корпорації «Рошен»

30 серпня 2019, 17:11
Анастасія СТЕПАНЯК, Центр комунікацій Львівської політехніки

Нагадаємо: минулого місяця «Рошен» презентувала політехнікам довготермінову програму партнерства з університетами України «До вершин з РОШЕН», метою якої є підвищення якості освіти, відповідно до потреб сучасного ринку праці, а також інтеграція освіти й науки з бізнесом. 30 серпня, представники корпорації завітали до Політехніки вдруге — для обговорення можливостей і напрямів наукової співпраці з нашим університетом.

До складу делегації увійшли керівниця відділу оцінки та навчання Ольга Савкіна, технічний директор Володимир Ярандін та представник R&D центру Іван Шнипір. Приймали гостей проректорка з наукової роботи Наталія Чухрай, очільниця науково-дослідної частини університету Лілія Жук та завідувачка відділу маркетингу та інноватики Ірина Романовська.

У часі зустрічі відбулися презентації кафедр Інституту хімії та хімічних технологій, у співпраці з якими зацікавлена корпорація. Спочатку політехніки представили напрями роботи і запропонували ідеї подальшого партнерства. Потім гості відвідали згадані кафедри, де ознайомлювалися із наявним обладнанням, кадровим потенціалом тощо, та узгоджували із науковцями тематику співпраці.

Ми зустрічалися із представниками восьми українських вишів, аби визначити для себе партнера у довгостроковому проекті. Результатом нашої першої зустрічі з Політехнікою стало те, що ми визначилися із партнером. На другій зустрічі ми говорили про напрями роботи, які для нас можуть бути цікаві, а саме: покращення матеріально-технічної бази вишу, виділення іменних стипендій для студентів та іменних доплат для найкращих викладачів. Також після попередньої зустрічі ми визначили додатковий напрям — науково-дослідну співпрацю: коли університет виконує дослідницькі роботи, пов’язані із нашими поточними завданнями, тож говорили й про це, — коментує візит Ольга Савкіна.

За словами Лілії Жук, для Політехніки ця співпраця є надзвичайно важлива:

Найперше — це можливість для наших студентів набути практичних навичок, побачити й зрозуміти, як все відбувається на виробництві. Ймовірно, у подальшому ми обговорюватимемо можливість студентської практики. По-друге, якщо буде визначено напрями наукової роботи, це дасть можливість виконувати магістерські роботи за цією тематикою. Крім того, це додаткова можливість наукової роботи для наших викладачів. І звичайно — матеріально- технічна база — оснащення приладами й обладнанням, яке для нас є надзвичайно актуальне.

Наступним кроком стане підписання меморандуму. Як зазначають представники «Рошен», укладання угоди й старт спільних проектів з Політехнікою заплановано на поточний рік.