Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Національний університет «Львівська політехніка» невдовзі співпрацюватиме з компанією світового рівня — Samsung

30 липня 2019, 12:17
Наталія ПАВЛИШИН, Центр комунікацій Львівської політехніки

Представники Samsung R&D Institute Ukraine побували з візитом у Національному університеті «Львівська політехніка». Під час зустрічі з ректором професором Юрієм Бобало та проректором із міжнародних зв'язків Олегом Матвійківим обговорили можливості співпраці з нашим університетом.

Делегація, на чолі із керівником компанії Samsung R&D Institute Ukraine, Principal Engineer Sukjin Kim, а також Principal Engineer Alan Lee, PhD X&D Leader Oleksandr Striamets, Head of MMG Yuri Beznoschenko, Principal Proffesional Jongeun Won, цікавилася, за якими напрямами, дотичними до діяльності компанії, наш університет готує студентів.

Ректор Юрій Бобало наголосив, що в Політехніці є п'ять інститутів, із якими Samsung R&D Institute Ukraine зможе співпрацювати. Це, зокрема: Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій, Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології, Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, Інститут прикладної математики і фундаментальних наук, Інститут енергетики та систем керування. Також у Львівській політехніці є низка науковців, які мають неабиякі напрацювання у цікавому для цієї компанії напрямі.

Представники Samsung зокрема зазначили, що зараз акцентують свою роботу на розробці технологій розпізнавання образів, рухів, жестикуляції, мови і хотіли б співпрацювати в цьому напрямі.

Під час ознайомчої зустрічі сторони домовилися, що наступного разу обговорять конкретні кроки і завдання із визначеними дедлайнами, а також підніматимуть питання працевлаштування випускників Політехніки в компанію Samsung R&D Institute Ukraine. І на основі цих домовленостей підпишуть угоду про співпрацю.