Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

На кафедрі фотоніки відбулася зустріч із професором з Рейн-Ваальського університету прикладних наук (Німеччина)

21 травня 2019, 15:20
Кафедра фотоніки Львівської політехніки

На кафедрі фотоніки Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч із професором факультету технології та біоніки Рейн-Ваальського університету прикладних наук, Німеччина (Faculty Technology and Bionics, Rhein-Waal University of Applied Sciences, Germany) доктором Аміром Фахмі (Amir Fahmi).

Метою візиту було налагодження наукових контактів та співпраці в галузі дослідження наноструктурованих матеріалів між науковою групою професора Аміра Фахмі та науковцями кафедри фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки.

Доктор Фахмі розповів, чим займається його наукова група, де він бачить реперні точки щодо співпраці між кафедрою фотоніки та факультетом технології та біоніки. Завідувач кафедри фотоніки професор Ярослав Бобицький і доцент Ірина Яремчук ознайомили гостя з науковими досягненнями та інтересами кафедри.

Візит професора Аміра Фахмі пройшов у дружній атмосфері і сприяв налагодженню наукових контактів. Було обговорено можливості спільної роботи та підписання угоди про співпрацю.