Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Майбутні психологи з Інституту права та психології Львівської політехніки підтримують дітей

9 липня 2019, 13:48
Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»

Про волонтерську діяльність студентів-другокурсників Інституту права і психології ми писали, коли вони організовували доброчинний ярмарок, де продавали власноруч випечені смаколики, різноманітні сувеніри, щоб за виручені кошти закупити необхідні в повсякденні речі для дітей із різних інтернатів Львівщини.

Днями другокурсниця Віта-Юлія Левицька (до речі, майбутня психологиня) організувала зустріч для студентів своїх колег із діточками, які перебувають на лікуванні у психіатричній лікарні Львова.

– Ми з ними бавилися, малювали, спілкувалися. На завершення зустрічі роздавали солодощі та садовину. Метою нашої акції було передовсім приділити цій малечі трохи уваги, урізноманітнити їхнє повсякдення, наповнити їхній внутрішній світ яскравими барвами. Ми говорили з ними про моральні цінності та навіщо вони сьогодні. Окрім цього, організовуючи таку зустріч, я хотіла, щоб мої студенти, які теж здобувають спеціальність психолога, побачили, які виклики стоять у роботі, на чому варто зосереджуватися, здобуваючи знання, – пояснила Віта-Юлія Левицька, яка ініціювала й організувала цей захід.

Учасниками зустрічі були другокурсниці Катерина Мельник, Еріка Гункевич, Юліана Паславська, Ольга Пріщенко, Ірина Пилипів, Юлія Винник, Віра Стаблик.