Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Мала технічна академія наук Львівської політехніки запрошує дітей віком 13–15 років до участі в гуртках

10 вересня 2019, 17:07
ІННЦПКО Львівської політехніки

Мала технічна академія наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує дітей віком 13–15 років до участі у таких гуртках та клубах.

1. Гурток програмування мікропроцесорних засобів та Інтернету речей

Цей гурток ознайомить учнів із сучасним розвитком інформаційних технологій, мікроелектроніки, програмування та робототехніки. Він формує політехнічні знання про найпоширеніші та найперспективніші технології в мікроелектроніці та програмуванні, створює додаткову мотивацію для вивчення фізики, інформатики, математики. Навчання в гуртку розвиває критичне мислення, пізнавальні здібності, здатність до спільної роботи над проєктами та формує вміння розв’язувати реальні задачі, зокрема через програмування апаратної обчислювальної платформи ARDUINO.

2. Гурток рисунку, композиції та живопису

Цей гурток дає змогу виявити й розвинути творчі нахили учнів, надасть навики рисунку, живопису та створення композицій. Основна мета гуртка – формування на ранніх етапах естетичних смаків і творчих навиків у майбутніх студентів Інституту архітектури нашого університету.

3. Гурток вебдизайну

Це – гурток, у якому учень навчиться створювати вебсторінки та керувати їхнім вмістом за допомогою сучасних вебтехнологій: HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, Bootstrap. Він дає можливість отримати не лише технічні навички зі створення вебсторінок, а також розкрити свої художні та творчі здібності. У програмі гуртка передбачено вивчення комп’ютерної графіки і сучасних графічних редакторів, створення анімаційних банерів і заставок.

4. Дискусійний ІТ-клуб

Успіх працівника у галузі інформаційних технологій залежить від того, наскільки добре учень та його батьки з’ясували для себе, чим є та чи інша ІТ-спеціальність. Клуб сприяє більш усвідомленому вибору майбутньої IT-спеціальності.

Навчання в гуртках – упродовж року, в міру комплектування груп.

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

м. Львів, вул. Карпінського, 2/4,
І навчальний корпус Львівської політехніки, кім. 302, 316;
телефони для довідок: 032-258-24-06, 032-258-22-05, 097-305-69-55, 067-710-21-24;
e-mail: abc@lpnu.ua.