Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Листопадове засідання Вченої ради Львівської політехніки: нагородження, тематичні обговорення, різне

27 листопада 2019, 15:22
Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки

На початку – традиційні відзнаки, нагородження, вручення дипломів докторів і кандидатів наук, атестатів доцентів.

Подяки від Міністерства науки та освіти України – за внесок у формування та реалізацію державної політики освітніх і наукових впроваджень в університеті – отримали: завідувач кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності університету Андрій Пелещишин, заступник декана деканату післядипломної освіти ІАПО Денис Скворцов, доцентка кафедри соціології та соціальної роботи Тетяна Шаповалова.

Серед питань порядку денного – доповідь директора Науково-технічної бібліотеки Андрія Андрухіва – «Удосконалення системи бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів». Здебільшого йшлося про можливості, які надає бібліотека своїм користувачам. Відтак напрацюють проєкт організаційної структури НТБ, відповідно до нових напрямів роботи, створюватимуть нові електронні ресурси, впроваджуватимуть нову бібліотечну інформаційну систему. А на 2–3 поверхах організують відкритий доступ до літератури. Наступного року за кошти університету придбають технічне обладнання для відкритого доступу до літератури та оцифрування. Також ідеться про можливість доступу до світових електронних навчальних та наукових ресурсів. Також продовжать ремонтні роботи приміщень студентської бібліотеки.

Не менш важливе питання для університету – «Формування доступного освітнього середовища для осіб з інвалідністю» (доповідач – проректор Роман Корж). На сьогодні в університеті розробляють атлас архітектурної доступності до тих навчальних корпусів, де є потреба. Цю роботу заплановано завершити наступного року. У кожному навчально-науковому інституті чи коледжі повинні дбати про усунення будь-яких бар’єрів, що стосуються доступу до навчання осіб з інвалідністю.

На наступний рік заплановано розробити проєкт на здобуття міжнародного гранту зі соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Це втілюватимуть фахівці Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» спільно з Центром міжнародної освіти університету, кафедрою соціології та соціальної роботи ІГСН. Також фахівці напрацюють навчальну програму з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу університету в царині соціальної інклюзії та інклюзивної освіти. Заплановано проводити просвітницькі заходи з формування доступного освітнього середовища для осіб з інвалідністю.