Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Львівські політехніки й далі здобувають нагороди на Всеукраїнських студентських конкурсах та олімпіадах

25 квітня 2019, 14:23
Львівська політехніка

23 квітня 2019 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася підсумкова науково-практична конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування».

Перший тур конкурсу проходив у закладах вищої освіти України III–IV рівнів акредитації. За його результатами до Національної академії статистики, обліку та аудиту надійшли наукові роботи більш ніж 130 учасників, із яких 33 були запрошені для доповідей на підсумкову науково-практичну конференцію.

За підсумками доповідей на конференції Оргкомітет конкурсу нагородив студентку кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» Мар’яну Михалик дипломом І ступеня. Науковий керівник переможниці – доцент В.М. Чубай.

Сторінка кафедри обліку та аналізу у соцмережі Фейсбук
 

18 квітня 2019 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти з спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенями вищої освіти бакалавр та магістр.

Загалом у конкурсі брало участь понад 150 кваліфікаційних робіт із провідних закладів вищої освіти України. У складі конкурсної комісії працювали 26 осіб, зокрема й доцент кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» Орест Колещук.

За підсумками конкурсу перше місце за ступенем «Бакалавр» здобула студентка кафедри ЕПІ Олена Данилович, а ще одна представниця кафедри Мар’яна Кос виборола друге місце у конкурсі за ступенем «Магістр». Також кваліфікаційні роботи випускників кафедри ЕПІ здобули перемоги у низці номінацій, а їхні керівники отримали подяки.

Сторінка кафедри економіки підприємства та інвестицій у соцмережі Фейсбук
 

17 квітня 2019 року в місті Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація». Участь у ній взяли 52 студенти із 18 закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців з якості, стандартизації та сертифікації в Україні.

За підсумками олімпіади студентка кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Олена Гавриш посіла ІІ місце. Науковий керівник призера – доцент Алла Гунькало.

Сайт кафедри ІВТ на Порталі Львівської політехніки
 

17–18 квітня студенти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», яка відбулася в Одеському національному політехнічному університеті.

Політехнік Роман Боровець одержав грамоту за найвищі показники з блоку «Креативний підхід у вирішенні професійних кейсів», а ще одну представницю Університету Анну Заскальну нагородили грамотою за високий рівень теоретичних знань з комунікативно-інформаційного напряму.

Сторінка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності у соцмережі Фейсбук
 

Студенти Інституту енергетики та систем керування здобули визначні перемоги

За підсумками заключного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з електромеханіки посів І індивідуальне місце і нагороджений дипломом і медаллю Кузик Ростислав-Іван.

За підсумками заключного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з електромеханіки отримали І командне місце і нагороджені дипломом і кубком студенти Пайташ Юліан, Турковський Валентин, Кузик Ростислав-Іван, Янчак Тарас-Максим.

За підсумками заключного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку «Електричні машини та апарати» отримали ІІ командне місце і нагороджені дипломом і кубком студенти Бенецький Юрій, Мудрий Ярослав, Бочелюк Володимир.

За підсумками заключного етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Електротехніка та електромеханіка» отримали ІІ індивідуальне місце (за секціями зі спеціальності) і нагороджені дипломами студенти Волошина Ірина, Іванець Андрій.

За підсумками заключного етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Електричні машини та апарати» отримали ІІІ індивідуальне місце (за секціями зі спеціальності) і нагороджені дипломами студенти Бенецький Юрій, Бочелюк Володимир.

Сайт ІЕСК на Порталі Львівської політехніки