Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Львівська політехніка – вже традиційний плацдарм для відзначення Дня юриста у нашому місті

9 жовтня 2019, 12:28
Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки

8 жовтня актова зала головного корпусу Університету стала місцем святкування ХХІІ Дня юриста в Україні на рівні міста.

В урочистому засіданні взяли участь проректор Політехніки Роман Корж, заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень, керуючий справами львівської облради Валентин Харлов, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко,  голова ради адвокатів Львівської області Богдан Павлишин, голова Львівської обласної організації Союзу юристів України, заслужений юрист України, директор Інституту права, психології та інноваційної освіти Володимир Ортинський.

– Чому цей захід відбувається саме у стінах нашого університету? 1816 року при заснуванні Львівської політехніки було чотири кафедри, одна з яких – кафедра права, тобто вона була однією із перших, що тут існували. Сьогодні ж у нас є значна кількість докторів наук, спеціалізованих рад, хороших студентів. Загалом, Львівщина дуже багата на юристів, які дійсно відстоюють право. У цей день хочу побажати вам здоров’я, злагоди, Божої ласки і щастя, – привітав учасників заходу Роман Корж.

На присутніх чекало чимало подарунків, не бракувало відзнак і для політехніків. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Тарас Грень нагородив почесними грамотами та подяками облдержадміністрації професорку кафедри теорії, історії та філософії права Альону Романову, доцентку кафедри конституційного та міжнародного права Олену Ковальчук, завідувача кафедри педагогіки та інноваційної освіти Юрія Козловського.

Грамоти Львівської обласної ради, за значний особистий внесок у розбудову правової держави та формування громадянського суспільства, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня юриста України серед представників нашого університету отримали: доцентка кафедри цивільного права та процесу Оксана Баїк, доцентка кафедри адміністративного права Наталія Лесько, асистент кафедри теорії, історії та філософії права Ірина Андрусяк.

Доцента кафедри педагогіки та інноваційної освіти Ігоря Колодія і доцентку кафедри теоретичної та практичної психології Ларису Березовську ЛМР відзначила Пам’ятною монетою короля Данила Галицького – за сумлінну працю та захист інтересів громадян та з нагоди професійного свята. Подяками від громади міста нагородили декана бакалаврату ІППО Ірину Хомишин, заступника декана магістратури з навчальної роботи ІППО Романа Радейка.

Завершив урочистість Володимир Ортинський врученням почесних грамот голови союзу юристів України.

– Вже багато років поспіль ми збираємося, щоб привітати одне одного із професійним святом. Сьогодні сюди запрошено найкращих, за результатами роботи, працівників дванадцяти відомств – це судді, прокурори, адвокати, працівники поліції і закладів вищої освіти, що готують юристів, та інші. Нині тут зібралися ті, хто завжди перемагає, і я бажаю, щоб наступного року ви отримали на ранг вищу нагороду, – зазначив очільник ІППО.