Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Львівська політехніка співпрацюватиме з Українсько-китайським Центром розвитку культури та освіти UCCE

10 липня 2019, 11:37
Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»

На днях Національний університет «Львівська політехніка» та Українсько-китайський Центр розвитку культури та освіти UCCE підписали угоду про співпрацю.

Перше знайомство політехніків із представниками UCCE відбулося під час Міжнародного культурно-освітнього форуму «Шовковий шлях: Україна-Китай», який проходив минулого року в Києві. Тоді у Форумі взяли участь 11 університетів Китаю та понад 30 різних університетів України.

– Результатом зустрічей у межах цього Форуму стало ініціювання співпраці між Львівською політехнікою та китайськими університетами. Наступним кроком у налагодженні співробітництва був візит генерального директора пані Вей Лімін та представника з питань культури Олександри Череватої до нашого університету, що відбувся нещодавно – на початку липня. Метою зустрічі стало формування сталих зав’язків і розвитку освітньої, наукової та культурної співпраці. В результаті, Львівська політехніка та UCCE підписали угоду про співпрацю, – розповіла керівник Центру міжнародної освіти Львівської політехніки Наталія Гоц.

У цій зустрічі брали участь проректор із міжнародних зв’язків Львівської політехніки Олег Матвійків, директор Інституту економіки та менеджменту Олег Кузьмін, керівник Центру міжнародної освіти Наталія Гоц, доцент кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Михайло Яструбський.

Також під час зустрічі обговорили можливості створення Інституту Конфуція при Львівській політехніці та залучення до навчання в нашому університеті студентів із Китаю. Тож, у результаті перемовин, розробили покрокового плану співпраці та узгодження заходів співробітництва.