Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Львівська політехніка підписала рамкову угоду про співпрацю з провідним німецьким концерном Rauschert

5 серпня 2019, 10:15
Наталія ПАВЛИШИН, Центр комунікацій Львівської політехніки

30 липня Національний університет «Львівська політехніка» підписав рамкову угоду про співпрацю з провідним німецьким концерном Rauschert.

Концерн Rauschert має багаторічний досвід виробництва технічної продукції з кераміки (1898 рік), і пластику (1972 рік), спеціалізується на інноваційному розв'язанні технологічних проблем у машинобудуванні, енергетичній інженерії, надає консалтингові послуги, співпрацює з промисловими компаніями, які спеціалізуються на технічно складній продукції.

Інноваційні продукти та послуги здійснюються на основі комплексних Know-Hows міжнародної команди Rauschert Teams. Показовою є нещодавня розробка системи керування енергоспоживанням Rauschert (EMS). В основі системи вимірювання потужності — новий сучасний сенсор, розроблений компанією Rauschert у співпраці з Fraunhofer Institut IIS, який забезпечує енергоефективність об’єкта керування.

Після перемовин керівник головного підприємства концерну доктор Ріхард Метцлер та проректор з наукової роботи, професор Наталія Чухрай підписали рамкову угоду про співпрацю. До речі, півтора року концерн співпрацює з викладачами та студентами кафедри приладів точної механіки Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, результатом якої було створення двох автоматизованих робочих місць для оснащення автомобільної промисловості. За рішенням концерну Rauschert кафедра отримує нове навчальне обладнання фірми Festo.

Рамкова угода передбачає стажування для студентів на підприємствах Rauschert в країнах Європейського Союзу за кошти концерну, забезпечення виробничою тематикою та вихідними даними реального проектування, спільну науково-дослідницьку діяльність тощо.