Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Львівська політехніка підписала меморандум із швейцарською компанією Sika Group

16 липня 2019, 18:06
Наталія ПАВЛИШИН, Центр комунікації Львівської політехніки

На днях Національний університет «Львівська політехніка» підписала меморандум із швейцарською компанією Sika Group.

Із Львівською політехнікою, зокрема Інститутом будівництва та інженерії довкілля, Sika співпрацює не перший рік. Представники цієї компанії постійно беруть участь у науково-технічних конференціях у Львівській політехніці. Фірма сприяє та підтримує проведення наукових досліджень аспірантів і докторантів нашого університету, в тому числі й кафедри автомобільних доріг та мостів ІБІД.

Крім того, на постійному технічному утриманні компанії перебуває університетський раритет — перша залізобетонна споруда України — місток Максиміліана Марцелі Тульє.

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало вручив почесні грамоти університету директору фірми Sika Олександру Панченку, а також представникам фірми Тернопільмостобуд за вагомий внесок і підтримку у збереження моста Тульє, зазначивши:

— Мені дуже приємно вітати представників компанії у Львівській політехніці. Радий, що ми співпрацюємо з такою всесвітньо відомою фірмою. Як визнання тих заслуг, які фірма має перед нашим університетом. Ми дуже вдячні за ту роботу, яку виконуєте для Політехніки.  

Фірма Sika Group відома в світі завдяки інноваційним рішенням та високій якості технологій і матеріалів, а також технічній підтримці та сервісові. Ця — спеціалізована хімічна компанія займає провідні позиції у сфері розроблення та виготовлення систем, виробів і матеріалів для склеювання, герметизації, демпфірування, посилення і захисту в будівельній галузі та автомобільній промисловості.

Компанія Sika має дочірні компанії у 101 країні світу і понад 200 заводів і підприємств. Минулоріч більш як 19 500 службовців виконали річний план, обсягом — понад 7 мільярдів швейцарських франків.