Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Львівська політехніка і будівельна компанія РІЕЛ підписали Меморандум про співпрацю

22 квітня 2019, 15:40
Наталія ПАВЛИШИН, Тижневик «Аудиторія»

Львівська політехніка та будівельна компанія РІЕЛ 19 квітня заклали першу «цеглину» співпраці. Це дасть можливість студентам підвищити свій професійний рівень та освоювати найновіші тенденції у будівництві.

– Ми готові ділитися своїм досвідом і допомагати, аби майбутні будівельники практикувались та стажувались на базі РІЕЛ, набували практичного досвіду й тримали руку на пульсі найновіших тенденцій, – зазначив президент будівельної корпорації Ростислав Мельник.

Меморандум про співпрацю передбачає, що корпорація РІЕЛ підтримуватиме найцікавіші студентські проекти й наукові ініціативи, запровадить відзнаки та стипендії для найуспішніших студентів Інституту будівництва та інженерії довкілля, а також спільно – компанія й Університет – працюватимуть над проектами профорієнтації в школах.

Детальніше у відеосюжетах телеканалів «Zik»: Допомога студентам: "Львівська політехніка" підписала меморандум з будівельною корпорацією РІЕЛ та «24»: Студенти-будівельники "Львівської Політехніки" отримають підтримку від корпорації РІЕЛ