Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Львівська політехніка – другий за популярністю виш України серед фахівців ІТ-компанії GlobalLogic

8 липня 2019, 16:42
За матеріалами агенції «Гал-інфо»

GlobalLogic оприлюднила статистику львівських закладів вищої освіти, випускники яких найчастіше співпрацюють з ІТ-компанією.

Майже 38% фахівців її львівського підрозділу – випускники Національного університету «Львівська Політехніка». Цей виш також став другим за популярністю в країні. Освіту у ньому здобували майже 12% з більш ніж 4300 інженерів GlobalLogic в Україні.

За даними GlobalLogic, до переліку популярних серед інженерів львівських закладів вищої освіти також потрапив Львівський національний університет імені Івана Франка (майже 13% фахівців у місті й трохи більше 4% в Україні).

З січня по червень 2019 року кількість фахівців в GlobalLogic у Львові зросла на 239 осіб та наразі становить понад 1100 інженерів. Близько 32% з них – новачки (Trainee та Junior рівня), що приєдналися до проектів під час навчання або незадовго після закінчення університету.

– Профільна освіта – фундамент для успішного розвитку технічних навичок та реалізації масштабних комерційних проектів. Саме тому для ІТ-бізнесу важливо не просто співпрацювати із закладами освіти, а робити це системно, – коментує Тетяна Хряпіна, керівниця Learning & Development GlobalLogic у Центральній та Східній Європі.