Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Ловимо можливості разом із «Завтра.ua»: в Університеті відбулася презентація стипендіальної програми

7 листопада 2019, 08:47
Анастасія Мигидюк, тижневик «Аудиторія»

31 жовтня у Львівській політехніці відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Ольга Пермінова та Діана Мірзоєва, колишні стипендіатки та студентки університету, розповіли про можливості та переваги програми, як правильно подати та оформити заявку на конкурс, етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

Що це за програма?

«Завтра.UA» – це програма для амбіційної, креативної, творчої молоді, яка шукає себе, прагне розвиватися, має лідерські якості, поєднує наукову і громадську діяльність. У конкурсі можуть взяти участь студенти 3–6 курсів денної форми навчання вищих навчальних закладів України.

Як узяти участь?

Потрібно написати наукову роботу українською або англійською мовами (вимоги та рекомендації можна знайти на сайті програми), зібрати необхідні документи, написати мотиваційний та надіслати рекомендаційний листи від свого наукового керівника, подати заявку та чекати результатів.

Етапи провадження конкурсу

  • 1 етап. 16 жовтня – 29 листопада. Прийом та реєстрація документів учасників в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті програми.
  • 2 етап. Перший тур. Грудень 2019 – лютий 2020. Обробка зареєстрованих документів й оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, обґрунтування дослідження.
  • 3 етап. Другий тур. Лютий – березень 2020. Оцінювання конкурсних робіт незалежними фаховими експертами та оцінка наукової діяльності конкурсантів.
  • 4 етап. Третій тур. Березень – квітень 2020. Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час очних одноденних змагань.
  • 5 етап. Травень 2020. Оголошення результатів конкурсу.
  • 6 етап. Червень 2020. 13-й Молодіжний форум «Завтра.UA».

Що ви отримаєте?

Переможцям надається стипендія розміром 2240 грн від 1 червня 2020 року до 1 червня 2021 року. Після перемоги вас додають у закриту групу стипендіатів усіх років, які презентують тут свої соціальні й наукові проєкти, програми, роблять опитування, ставлять запитання й отримують відповіді. Переможці відвідують Форум молодих лідерів та тематичні табори.

Форум молодих лідерів у рамках Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської стратегії (YES) – це дискусійна платформа, на якій молодь ділиться своїми ідеями, обговорює ідеї інших, шукає відповіді на актуальні питання та способи розв’язання сучасних проблем. Також стипендіати їздять у тематичні табори «You Camp» та «Climate Change Camp», в яких частину часу стипендіати працюють над проєктами в команді, іншу частину часу знайомляться один з одним, обмінюються досвідом та діляться враженнями. Студенти мають можливість долучатися до тренінгів, воркшопів, майстер-класів, побувати на зустрічах із відомими особистостями та лідерами думок.

Підтримка учасників

Після перемоги стипендіати отримують фінансову (необхідно надіслати заяву, опис і бюджет проєкту), партнерську (налагодження контактів та зв’язків зі спеціалістами різних галузей), експертну (консультації експертів) та інформаційну (інформаційний супровід проєктів стипендіатів через канали комунікацій партнерів) підтримки.