Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Кафедра маркетингу і логістики ІНЕМ стала одним із переможців конкурсу програми ЄС Erasmus+ Jean Monnet 2019

12 серпня 2019, 13:25
Наталія ГАЙВАНОВИЧ, Інститут економіки та менеджменту

Проект кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки та менеджменту Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience, («Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду») є серед 285 проектів-переможців конкурсу 2019 року програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Jean Monnet.

Реалізовуватиме проект впродовж трьох років проектна команда у складі завідувача кафедри маркетингу і логістики професора Євгена Крикавського, доцентів Наталії Гайванович, Наталії Чорнописької, Олени Похильченко, Оксани Довгунь і Софії Леонової.

Проект має на меті поширення актуальних знань про європейський досвід втілення найкращих логістичних практик, забезпечення цільової аудиторії фаховими знаннями з питань Європейської практики управління ланцюгами поставок, пропагування європейського підходу до забезпечення інтеграції науки, бізнесу і влади.

Реалізація проекту повинна сприяти формуванню:

– розуміння суті і ролі створення ефективної логістичної інфраструктури як важливого чинника зростання ВВП країни та інтеграції у європейський та світовий економічний простір;

– адекватного логістичного мислення, логістичної свідомості та логістичної поведінки у середовищі вітчизняного бізнесу, державному управлінні та в академічній спільноті, а також в широких колах громадськості.

До участі у проекті запрошуємо усіх, хто зацікавлений у створенні ефективної логістичної інфраструктури та втіленні найкращих європейських практик в логістиці та управлінні ланцюгами поставок.