Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Інститут підприємництва та перспективних технологій активно співпрацює з випускниками та бізнесом

31 жовтня 2019, 12:59
ІППТ Львівської політехніки

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки є випусковою для студентів, які здобувають дипломи бакалавра та магістра за напрямом підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування».

Павло Гориславець, завідувач кафедри, вважає, що співпраця з банківськими установами та підприємствами – один з пріоритетів. Форми такої співпраці з кожним роком розширюються. Це – практичні заняття, майстер-класи, екскурсії у банківські установи, проходження практики, стажування, зустрічі студентів з банкірами, зокрема з колишніми випускниками Львівської політехніки. Такі заходи кафедри регулярно відбуваються в рамках реалізації проєкту «Фінансова та цифрова грамотність студентів», координатором якого є доцент Лев Кльоба.

Цікавими, корисними та пізнавальними для студентів були організовані кафедрою зустрічі на тему «Формула успіху від відомих банкірів», які були проведені у приміщенні Інституту підприємництва та перспективних технологій у Львові та у Дрогобицькій філії Львівської політехніки.

Гостями Інституту у Львові були представники АТ «Кредобанк», колишні випускники Львівської політехніки Олег Нога (заступник голови правління банку), Орест Кореновський (виконавчий директор вертикалі ризиків) та Юрій Симоненко (заступник директор департаменту електронного бізнесу). До речі, Ю. Симоненко – колишній студент ІППТ.

У Дрогобицьку філію Львівської політехніки кафедра фінансів, обліку та аналізу запросила успішних банкірів міста: Володимира Бараняка (члена виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, керівника відділення Ощадбанку), колишніх випусників Львівської політехніки Назара Яцишина (керівника відділення Приватбанку), Оксану Лесик (заступника керівника відділення Ощабанку), Ірину Головкевич (керівника відділення Універсалбанку) та Лілію Намачинську (головного спеціаліста відділення Альфа-банку).

Студенти мали можливість почути ґрунтовні розповіді відомих банкірів про те, як можна досягнути успіху в житті та про непростий шлях кожного з них від студента до керівника відділення банківської установи.

Докладніше про зустрічі

Приєднані файлиРозмір
Співпраця ІППТ з випускниками та бізнесом342.83 KB