Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Інформаційно-брокерський день з питань підготовки заявок на конкурси Горизонт 2020 за напрямами «Штучний інтелект» та «Робототехніка»

12 листопада 2019, 11:11
НКП «Інформаційно-комунікаційні технології»

Шановні колеги!

Інформаційно-брокерський день з питань підготовки заявок на конкурси Горизонт 2020 за напрямами «Штучний інтелект» та «Робототехніка» у Брюсселі відбуватиметься 26 листопада 2019 року. Ця подія – для тих, хто планує готувати проєктні заявки для наступних конкурсів, пов’язаних з робототехнікою та штучним інтелектом, зокрема, ICT46 та ICT47 з питань робототехніки, ICT49 на платформі AI-on-demand і DT-ICT12 штучний інтелект для розумної лікарні майбутнього.

Реєстрація на подію відкрита до 15 листопада на вебсторінці H2020 upcoming calls on Robotics and AI: Information and Brokerage day.

Європейська Комісія організовує подібні заходи й за іншими напрямами конкурсів Горизонт 2020, і на таких подіях офіцери ЄК інформують про деталі окремих конкурсів, дають відповіді на запитання учасників, учасники можуть представити свої ідеї та пропозиції щодо майбутніх проєктів та обговорити це з потенційними партнерами.

Зазвичай на таких заходах збираються сильні організації з різних країн ЄС.

Програма заходу