Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Хмельницький політехнічний коледж Університету розвиває співпрацю із зарубіжними партнерами

9 вересня 2019, 10:56
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

Триває тісна співпраця Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» із зарубіжними партнерами.

1–4 липня 2019 року директор навчального закладу, голова Ради директорів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації Хмельницької області Вадим Овчарук як один із перших випускників Програми академічних обмінів імені Фулбрайта взяв активну участь у робочій зустрічі представників уряду, парламенту і випускників Програми з американськими колегами Вільмою Фуентес та Джефрі Міліганом. Саме вони минулої осені були кураторами вивчення українцями досвіду роботи Ком’юніті Коледжів штату Флорида (США) і сьогодні продовжують приділяти значну увагу розвитку освітньої сфери в Україні.

А ще раніше, в серпні, у Хмельницькому політехнічному коледжі відбулась зустріч із делегацією з Німеччини. Обговорювали шляхи взаємодії у покращенні навчання й наданні баз практики для студентів коледжу на німецьких підприємствах. Для глибшого вивчення пропозицій щодо тимчасового працевлаштування політехніків на німецьких підприємствах у рамках підписаної угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» і Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурта директор коледжу Вадим Овчарук у складі української делегації 8 вересня вирушив до федеральної землі Тюрингія, де розташовані підприємства ТПП, готові взяти хмельницьких студентів для проходження навчально-виробничої практики.