Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Фахівці з «Азовсталі» вчаться працювати на сучасному обладнанні Інституту енергетики та систем керування

9 вересня 2019, 16:42
Ірина МАРТИН, Центр комунікацій Львівської політехніки

Впродовж тижня четверо фахівців із металургійного комбінату «Азовсталь» (м. Маріуполь) вчитимуться працювати на сучасному обладнанні кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем (ЕКС) Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки.

9 вересня розпочалися лекції, семінари та практичні заняття, які проводять викладачі кафедри. Навчання відбувається з ініціативи керівництва «Азовсталі», яке звернулося з таким проханням до керівництва ІЕСК.

Доцент Валерій Місюренко пояснив, що кафедра ЕКС ще з кінця 90-х років минулого століття співпрацює з відомою міжнародною компанією Schneider Electric, що має дочірнє представництво в Україні, яке постачає обладнання автоматизації на українські підприємства, серед них – і на металургійні комбінати. Завдяки такій співпраці в ІЕСК діє сучасна лабораторія від цієї компанії, оснащена найсучаснішими засобами автоматизації та електроприводу.

Подібне обладнання тепер впроваджують на металургійному комбінаті. Воно доволі складне, тому фахівці «Азовсталі» – Юрій Ткачук, Віктор Пономарьов, Андрій Бочаров та Віталій Добровольський – прибули на тижневе навчання до Львівської політехніки.