Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Дослідник із чеського Центру економічних досліджень прочитав курс лекцій для студентів ІНЕМ

15 травня 2019, 14:30
Кафедра МО Львівської політехніки

Упродовж 15 квітня – 12 травня 2019 року молодший дослідник Центру економічних досліджень та післядипломної освіти при Карловому університеті і Чеській академії наук Сергій Максимович прочитав для студентів Інституту економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» курс лекцій «Кількісні методи в економіці».

Лектор ознайомив слухачів з особливостями проведення емпіричних досліджень в економіці, поділився своїм практичним досвідом застосування кількісних методів аналізу та продемонстрував результати своїх досліджень. Цікавою для студентів була лекція про вимірювання впливу характеристик систем вищої освіти, охорони здоров’я та судочинства на стан індивідуального добробуту. Зокрема, лектор ознайомив політехніків із залежністю між результатами голосування 31 березня та середнім балом ЗНО з історії за областями та виборчими округами, провів вимірювання результативності заходів економічної політики, спрямованих на підвищення соціальної мобільності та впливу інновацій на економічне зростання.

Для викладачів кафедри менеджменту організацій гість Університету провів науковий семінар і розповів про приклади використання даних з України та інших країн Центральної і Східної Європи у дослідженнях з емпіричної мікроекономіки, навів приклади цитованих досліджень у цій галузі, здійснених українськими дослідниками і опублікованих у міжнародних виданнях.

У своїх лекціях Сергій Максимович розглянув не лише теоретичні аспекти розв’язання певних проблем, а й питання щодо їхньої практичної реалізації, дав практичні поради студентам – майбутнім менеджерам.