Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

В Університеті створили лабораторію, де провели онлайн-відеоконференцію щодо реалізації проекту Еразмус+ КА2

5 листопада 2018, 12:22
Прес-служба Львівської політехніки

Наприкінці минулого тижня в одній із аудиторій Інституту економіки та менеджменту Львівської політехніки відкрили нову сучасну лабораторію, де планується проводити різноманітні заходи в режимі онлайн, котрі дозволять оперативно й результативно забезпечити взаємодію науково-педагогічних працівників різних закладів вищої освіти, які працюють над розв’язанням спільних проблем. Дебютною стала онлайн-відеоконференція на тему «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України – DocHub». У ній, крім львів’ян, взяли участь представники Київського національного університету технологій та дизайну та Тернопільського національного економічного університету.

Виступаючи на відкритті, ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало висловив сподівання, що нова лабораторія невдовзі стане важливою складовою в осучасненні навчального і науково-дослідного процесу, а також подякував директорові Інституту економіки та менеджменту професорові Олегу Кузьміну за реалізацію цього проекту.

Із нововведенням львівських політехніків поздоровив заступник Міністра освіти і науки України професор Юрій Рашкевич. Він, зокрема, наголосив, що проект DocHub має на меті пришвидшити впровадження на національному рівні освітньо-наукових навчальних програм третього циклу освіти відповідно до Болонських реформ, будуючи сприятливу системну структуру і зосереджуючи критичну масу дослідників для забезпечення підготовки здобувачів ступеня доктора філософії (PhD). Він також відповів на запитання учасників конференції, закликавши їх взяти активну участь у Міжнародному інформаційному тижні програми ЄС Еразмус+ в Україні, який розпочинається цими днями.

Як розповідає керівник Еразмус+КА2 у Львівській політехніці професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва професор Ігор Олексів, партнерами проекту виступають Міністерство освіти і науки України, Вільнюський університет (Литва), Національний університет «Києво-Могилянська академія», Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Миколаївський національний університет іменi Василя Сухомлинського, Університет Люмьер ЛІОН-2 (Франція), Університет Тампере (Фінляндія), Інститути: економіки та прогнозування, фізики конденсованих систем, хімії високомолекулярних сполук НАН України, Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, а також Технологічний університет Лімерика (Ірландія). Виконавцями проекту в Львівські політехніці були доцент Вікторія Харчук, професор Роман Ткаченко, доцент Роман Шуляр, кандидат технічних наук Іван Ізонін, асистент кафедри Олена Уголькова.

До речі, наприкінці вересня у місті Лімерик відбулася зустріч членів Ради управління міжнародним проектом, у якій взяв участь також професор Ігор Олексів. Учасники зібрання, зокрема, розглянули питання прискорення впровадження освітньо-наукових навчальних програм третього циклу освіти, а також проаналізували проблемні питання реалізації проекту у 2018 році, обговорили фінансові аспекти й запланували наступні етапи його реалізації. Важливою також була робота у напрямку міжінституційної співпраці учасників проекту вже поза його межами.