Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

У Львівській політехніці відзначили ювілей викладання навчального напряму «Проектування інтер’єрів»

30 листопада 2018, 14:46
Прес-служба Львівської політехніки

В Інституті архітектури Національного університету «Львівська політехніка» відбувся освітній дискурс «Архітектура інтер’єру: 20+» за участю провідних українських архітекторів, дизайнерів та митців, викладачів та студентів Інституту архітектури. Захід присвячений 20-річчю викладання в університеті навчального напряму «Проектування інтер’єрів».

Учасників урочистості тепло привітали проректор з науково-педагогічної роботи університету Роман Корж, директор Інституту архітектури професор Богдан Черкас, завідувач кафедри архітектурного проектування та інженерії професор Ігор Гнесь, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, віце-президент Національної спілки архітекторів України Олена Олійник, та інші.

У рамках дискурсу відбулася дискусія на тему «Інспірації в дизайні інтер’єрів. Філософські роздуми про інтер’єри майбутнього», а також майстер-класи від топових архітекторів та дизайнерів, які нині формують сучасні тренди в проектуванні інтер’єрів і проекти яких були неодноразово відзначені на вітчизняних та міжнародних конкурсах. Участь у них взяли співзасновниця TSEH ARCHITECTURAL GROUP Антоніна Капля, відомі львівські дизайнери Андрій Асанов та Марко Савицький, засновниця Bogdanova Bureau та дизайн-платформи Prostir86 Оля Богданова, співзасновник студії YODDESIGN Володимир Непийвода та інші.

Відбулася презентація альбому реалізованих проектів інтер’єрів, виконаних випускниками Інституту архітектури, які навчалися впродовж 1998–2018 років. Доповнила подію виставка проектів інтер’єрів.