Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Програма стажування «Абсольвент» від Кредобанку зацікавила студентів ІППТ Львівської політехніки

29 жовтня 2018, 11:25
ІППТ Львівської політехніки

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» 25 жовтня 2018 року організувала зустріч студентів з представниками ПАТ «Кредобанк». До Інституту завітали Віктор Гальчинський, керівник прес-служби банку, та Галина Бороха, директор департаменту з роботи із персоналом.

Представники банку розказали про його історію і запросили студентів Інституту до участі в унікальній програму стажування «Абсольвент» (випускник), яка діє у Кредобанку. Галина Бороха повідомила, що більше половини учасників двох попередніх наборів стажистів – це студенти Львівської політехніки.

Інформація про програму «Абсольвент» зацікавила студентів. Представники банку відповіли на запитання, які стосувались практичних кроків відбору для участі у стажуванні, можливості проходження практики та працевлаштування.

Заступник директора Інституту Юрій Слюсарчук подякував банкірам і висловив надію, що студенти скористаються нагодою пройти стажування в одному з кращих банків України.

ПАТ «Кредобанк» – це банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. Банк заснований у 1990 році, його головний офіс розташований у Львові. За розмірами активів та прибутку Кредобанк входить у двадцятку найбільших та найприбутковіших банків України. Власником 100% акцій ПАТ «Кредобанк» є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polskі SA.