Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Львівські політехніки запалили свічку пам’яті на честь жертв Голодомору 1932–1933 років

26 листопада 2018, 12:06
Прес-служба Львівської політехніки

У дні всенародної скорботи за мільйонними жертвами Голодомору 1932–1933 років у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся вечір-реквієм «Україна пам’ятає – світ визнає». А напередодні відкрито виставку на цю тему, організовану Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою на підставі матеріалів Міжнародного координаційного комітету у справі Голодомору, який діє у межах Світового Конгресу Українців.

У актовій залі головного корпусу зібралися викладачі і студенти, люди різного віку, прийшов також ректор університету професор Юрій Бобало, аби вшанувати пам’ять безневинно загублених життів мільйонів людей у часи Голодомору, котрий в багатьох країнах світу визнаний як геноцид українського народу.

Вступним словом вечір відкрила голова Товариства «Просвіта» університету професор Христина Бурштинська. Про трагічні сторінки Голодомору 1932–1933 років, організованого сталінським репресивним режимом, учасникам зібрання нагадав доцент кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Іван Буковський.

Хвилюючу меморіальну концертну програму для учасників вечора-реквієма підготували художні колективи Народного дому «Просвіта», зокрема, хорова капела студентів «Гаудеамус», камерний оркестр «Поліфонія», капела бандуристок «Заспів», вокальний ансамбль «Аколада», театр-студія «Хочу» та ансамбль естрадної пісні «Сузір’я».

Вже стало доброю традицією у ці скорботні дні запалювати свічку пам’яті на честь жертв Голодомору в помешканнях українських громадян. Не порушили її і львівські політехніки, запаливши і свою незгасиму свічу пам’яті.