Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Кафедра ЦПП провела круглий стіл «Гідність та солідарність постраждалими від військового конфлікту в Україні»

30 листопада 2018, 15:27
Кафедра ЦПП Львівської політехніки

Кафедрою цивільного права та процесу навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» за сприяння Львівської обласної організації Союзу юристів України 23 листопада 2018 року проведено Круглий стіл «Гідність та солідарність постраждалими від військового конфлікту в Україні». У проведенні наукового заходу взяли участь 25 учасників, громадська організація «Карітас Україна».

Метою Круглого столу було привернути увагу науковців і практиків до проблемних питань взаємопідтримки у суспільстві щодо постраждалих в умовах військового конфлікту, подолання негативного впливу військових дій на соціальну сферу, психологічних ризиків щодо становлення та розвитку особистості в умовах збройного конфлікту.

На засіданні Круглого столу були представлені доповіді представників ОВС України, громадськості, соціальної сфери, переселенців, релігійних організацій. Доповідали: Баротов Тимур (представник ОВС України, капітан ІІ рангу), Сняданко Ірина (д.пс.н., доцент кафедри теоретичної та практичної психології ІНПП НУ «Львівська політехніка»), Бондаренко Максим (менеджер проектів Карітас Україна), Жаровський Олег (Голова Ради спільноти взаємодопомоги ГО «Емаус-Оселя»), Кульбака Тихон (священник УГКЦ, психолог).

Учасниками Круглого столу обговорено актуальні проблемні питання евакуації громадян України в умовах збройної агресії, правові та соціально-економічні основи відновлення державності на окупованих територіях України, проблеми та перспективи формування умов психологічного утвердження гідності та солідарності з постраждалими від військового конфлікту в Україні, правовий захист прав біженців, організаційно-правове та соціально-психологічне забезпечення інтеграції внутрішньо переміщених осіб, допомоги громадянам, які зазнали шкоди через проведення операції об’єднаних сил, проблеми захисту прав кримських татар на тимчасово окупованій території України.