Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки відсвяткувала своє 7-річчя

28 листопада 2018, 12:30
Кафедра АФМ Львівської політехніки

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» разом зі студентами та запрошеними гостями відсвяткувала своє 7-річчя. У рамках святкування студенти більше познайомилися з кафедрою, дізнались про її досягнення, про співпрацю з іноземними закладами вищої освіти, можливість стажування за кордоном, зокрема у Тюрингійській вищій школі державного управління, регулярні екскурсії у різні державні установи, можливість взяти участь у навчанні за програмою «Розвитку креативних індустрій», яку започатковує кафедра у грудні за фінансової підтримки British Council, та плани на майбутнє.

Не обійшлося, звичайно ж, і без настанов для студентів від завідувача кафедри Назара Подольчака, порад від провідних фахівців у своїй справі, а саме Михайла Диби, заслуженого економіста України, заступника голови Державної фіскальної інспекції України, Олега Паски, політика, депутата Львівської обласної ради. Зеновій Сірик, екс-виконувач обов’язків голови міста Львова, розповів студентам про проблеми, з якими зіткнулися новостворені об’єднані територіальні громади, про нестачу кваліфікованих кадрів у тих же ОТГ, про необхідність навчання та можливості проходження практики в ОТГ Львівщини.

Юлія Каліновська, випускниця кафедри АФМ, успішний рекрутер, розповіла про свій шлях на кафедрі, особливості навчання та кардинально новий, цікавий підхід до ведення пар викладачами, які здатні зацікавити будь-якого студента.

У невимушеній атмосфері студенти мали можливість поспілкуватися з викладачами та запрошеними гостями на різноманітні теми, які стосувались не лише навчання.