Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Асоціації випускників Львівської політехніки – 10 років: в Університеті відбулося урочисте засідання

19 жовтня 2018, 11:06
Прес-служба Львівської політехніки

Цій ювілейній даті було присвячене урочисте засідання членів Асоціації, що днями відбулося в Актовій залі головного корпусу Університету. Створена десять років тому, ця добровільна і самоврядна організація, що об’єднує випускників, викладачів, друзів та симпатиків Львівської політехніки, стала по суті першою з подібних структур в Україні. Вона діє на основі добровільності, рівноправності її членів, самоврядування, законності та гласності.

Вітаючи учасників зібрання, ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало торкнувся важливих етапів зародження та становлення Асоціації, наголосив на потребі її активної та результативної участі в житті Університету, розширенні членства у ній. Особливо це актуально нині, коли система вищої освіти реформується, натомість скорочується державне фінансування, тому доводиться необхідні кошти для навчання студентів, проведення науково-дослідницьких робіт заробляти самотужки.

Ректор розповів присутнім про розробку в Університеті стратегічного плану розвитку на найближчу і подальшу перспективу, підготовку навчального закладу до важливого етапу свого життя – підтвердження звання національного, про досягнення Університету і наявні проблеми, закликавши членів Асоціації випускників предметно долучатися до їхнього розв’язання.

Заступник голови правління Асоціації, завідувач кафедри загальної хімії професор Володимир Старчевський подякував очільнику Львівської політехніки за предметний і реалістичний аналіз проведеної роботи. Важливо, наголосив він, аби рішуче активізувати участь членів Асоціації в житті Університету. Адже подібні громадські формування на Заході суттєво матеріально підтримують свої навчальні заклади, дозволяючи їм успішно працювати й розвивати свою науково-освітню діяльність.

У статуті Асоціації випускників Львівської політехніки її метою визначено такі напрями:

  • сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проектів розвитку Університету;
  • об’єднання зусиль політехніків усіх поколінь та друзів із збереження та примноження традицій і духовних цінностей Alma-mater;
  • захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх членів, сприяння науково-технічному розвиткові України.

Член правління Асоціації, голова ради молодих вчених університету Олександр Березко презентував присутнім новий формат роботи – Клуб випускників Львівської політехніки. Він базується на трьох важливих елементах: соціальній мережі, що дозволить налагодити тісну комунікацію між членами Асоціації, програмі лояльності та офлайн-спілкуванні. Клубну картку за номером 1 отримав ректор Юрій Бобало.

Згодом відбулася панельна дискусія щодо пожвавлення і вдосконалення роботи Асоціації, у якій взяли участь представники різних поколінь випускників Львівської політехніки: голова колегії профкому студентів та аспірантів Університету Анастасія Вакарчук, керівник Львівського офісу приватного підприємства «Білфінгер Теводін Україна» Артем Беренда, директор Львівської регіональної дирекції АТ «Міжнародний інвестиційний банк» Роман Загірний, генеральний директор державного підприємства «Аргентум» Василь Срібний, співзасновник і директор компанії «Enjoy» Дмитро Возний, ІТ-рекрутер «Bura app» Ірина Старик та інші.

Нагадаємо контактні телефони правління Асоціації випускників Львівської політехніки: 0-50-315-01-57 та 0-97-014-55-79.