Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

БЕЗПЕЧНЕ МІСТО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

28 грудня 2017, 11:28
Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки

Довгоочікувані Новорічно-Різдвяні свята, період екзаменаційної сесії та наступний етап самостійного навчання ставлять перед студентами Львівської політехніки не тільки завдання навчального характеру, але актуалізують питання безпеки.
Працюючи над профілактикою негативних явищ у студентському середовищі та прагнучи запропонувати новітні інформаційно-комунікаційні механізми вирішення актуальних соціальних проблем, кафедра міжнародної інформації ІМФН Львівської політехніки не могла не відгукнутися на пропозицію Управління патрульної поліції міста Львова провести зустріч зі студентами на тему:«CommunityPolicing– взаємодія поліції та громади». Співробітники Патрульної Поліції міста Львова: Збишко Марта - старший інспектор з особливих доручень відділу зв‘язків з громадськістю та Ільчук Микола - старший інспектор відділу зв‘язків з громадськістю представили види та приклади взаємодії у м. Львові, провели дискусію щодо правових аспектів діяльності патрульної поліції.
За словами завідувача кафедри МІ професора Василя Гулая, такі зустрічі створюють дієву платформу для вирішення актуальних проблем місцевої громади, гарантують розвиток спільної відповідальності за безпеку нашого міста. Не випадковим стало те, що перша така зустріч відбулася на останній парі вкрай актуального навчального курсу «Конфліктологія та теорія переговорів» (лектор – асистент кафедри МІ, к. наук із соціальних комунікацій Ольга Лалак)