Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Результати творчих конкурсів

Як взяти участь

Алгоритм участі у Програмі:

 1. Пошук конкурсу

Інформація про Програму «Горизонт 2020» розміщена на порталі Funding & tender opportunities.

Усі конкурси Програми подано у розділі Horizon 2020 Framework Programme (H2020).

Пошук можна здійснювати за:

 • тематичними напрямами пріоритетів Програми;
 • статусом конкурсу (Наступний — Forthcoming / Відкритий — Open / Закритий — Closed);
 • ключовими словами — Keyword Search;
 • відповідними фільтрами (наприклад, за назвою, ідентифікатором конкурсу тощо).
 1. Пошук партнерів

 2. Створення акаунту/облікового запису

 3. Реєстрація на Порталі учасників (отримання ідентифікаційного коду учасника)

Європейська Комісія веде онлайн-реєстр установ (бенефіціарів і установ-партнерів), які беруть участь у дослідних, інноваційних, освітніх, аудіовізуальних та культурних програмах Європейського Союзу. Це дозволяє здійснювати оброблення офіційних даних учасників і дає можливість уникати множинних запитів однакової інформації.

З огляду на це, установам, які братимуть участь у програмі «Горизонт 2020», необхідно зареєструватись та отримати унікальний 9-значний ідентифікаційний код учасника (Participant Identification Code, PIC), який разово надається юридичній особі та використовується усіма її структурними підрозділами протягом дії Програми (PIC, отриманий в 7 Рамковій Програмі, є дійсним і для програми «Горизонт 2020»).

Реєстрація здійснюється на на порталі Funding & tender opportunities у розділі How to Participate → Participant register. Спочатку здійснюється перевірка наявності реєстрації установи та присвоєного РІС, натиснувши кнопку «Пошук».  У разі незнаходження установи та РІС — розпочинається процедура реєстрації, натиснувши кнопку «Зареєструвати установу».

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ: ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД УЧАСНИКА (PIC) Національного університету «Львівська політехніка» МОЖНА ОТРИМАТИ В 344 кім. гол. корпусу. При поданні проектних заявок на конкурси програм ЄС - HORIZON 2020 та ERASMUS+ для запобігання блокування профілю університету просимо НЕ ЗДІЙСНЮВАТИ СПРОБ ДОДАТКОВОЇ РЕЄСТРАЦІЇ Львівської політехніки.

 1. Подання проєктної пропозиції

 2. Експертна оцінка

 3. Підписання Грантової Угоди

Оновлено 10 міс 6 дн тому