Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Наші плани на 2019 рік

Перш за все, ми дізнаємось Ваші потреби та очікування від співпраці з університетом. Хоча й зараз ми маємо, що Вам запропонувати!

Серед напрямів, в яких ми рухатимемось:

  • Налагодимо постійний зв'язок між нами через ряд заходів (форуми, дискусії, зустрічі). Нетворкінг, корисні знайомства, приємні зустрічі, ностальгія і спільні проекти.
  • Укріплюватимемо зв’язок роботодавець-студент. Ви досягли успіху, маєте власний бізнес і прагнете залучати кваліфікованих фахівців. Давайте разом визначимо критерії і підготуємо професіоналів.
  • Допоможемо Вам розвиватись. Навчання протягом усього життя. А як інакше, якщо світ так швидко змінюється. Маєте потребу у знаннях – навчайтесь та розвивайтесь з нами: курси, тренінги, післядипломні навчальні програми, друга вища…
  • Розвиватимемо проекти політехніків. Під час студентських років часто з’являються геніальні ідеї, але часом для втілення бракує зовсім трошки наполегливості, підтримки, поради, ресурсів, грошей чи чого завгодно іншого. Разом ми можемо цьому зарадити й зробити Політехніку, а може й цілий світ, кращими.
  • Підтримуватимемо ваші ідеї та ініціативи. З радістю долучимось до спільних проектів, націлених на покращення Alma mater.
Оновлено 1 тижд 1 день тому