Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Міжнародна співпраця та партнери кафедри містобудування

В Національному університеті «Львівська політехніка», стартує англомовна магістерська освітня програма за спеціальністю 191 - Архітектура та містобудування

У 2019 році, в Національному університеті «Львівська політехніка», стартує англомовна магістерська освітня програма за спеціальністю 191 - Архітектура та містобудування (3 семестри)

Освітньо-професійна програма базується на загальновідомих положеннях та результатах сучасних наукових досліджень з теорії архітектури та містобудування, архітектурного проектування, ландшафтної архітектури, районного планування і орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра.

Спеціалісти спеціальності 191 – Архітектура та містобудування застосовуються в галузі проектування будівель та споруд, проектування об’єктів ландшафтної архітектури, реконструкції та реновації пам’яток архітектури, в галузі охорони історичного середовища;  в сфері дизайну – міського, архітектурного, графічного та вебдизайну; в сфері державного та міського адміністрування в галузі архітектури та містобудування.

Умови вступу: Відділ по роботі з іноземними студентами (http://lp.edu.ua/vrisforeign.dept@lpnu.ua)

Кафедрою містобудування укладені двосторонні угоди і ведеться плідна наукова співпраця з такими закордонними науковими закладами як :

  • Західнопоморським технологічним університетом у Щеціні (West Pomeranian  University of Technologie Szczecin) – заклад урбаністики, регіонального планування і управління Будівельно-архітектурного факультету. У рамках співпраці були проведені студентські воркшопи та опубліковані наукові результати досліджень у міжнародному наукометричному збірнику Space & Form: scientific journal (Baz Tech).
  • Віденським технічним університетом (Technische Universität Wien), у рамках співпраці відбувається академічний обмін студентами та викладачами, численні воркшопи у Львові, Одесі, Харкові,  містах Криму. Від 2014 р. - International Academic Design Urban Laboratory
  • Інститутом будівництва Ченстоховської Політехніки, Польща (Wydział Budownictwa Politechniki Częstochowskiej). Вийшли  публікації  у збірнику «Zeszyty  naukowe Politechniki Częstochowskiej».

Протягом 2018-2019рр. кафедра містобудування уклала також три міжінституційні угоди в рамках програми Еразмус+ К1 – Обмін для студентів і викладачів ВНЗ – з наступними університетами:

Оновлено 5 міс 1 тижд тому