Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Сертифікація знань іноземних мов:Oxford Online Placement Test

Оксфордський онлайн-тест для визначення рівня володіння англійською мовою (Oxford Online Placement Test) – це машинний тест для онлайн вимірювання залишкових знань з англійської мови, розроблений фахівцями Університету Оксфорда на основі Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Це єдиний адаптивний машинний тест, який дозволяє оцінити розуміння студентами як граматичної частини, так і лінгвістичного наповнення, що робить його найнадійнішим машинним тестуванням на ринку. Сертифікат про здачу Oxford Online Placement Test визнається МОН України для присвоєння вчених звань доцента та професора.

Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки практикує тестування претендентів за допомогою цього тесту з 25 квітня 2018 року на підставі укладеної угоди між Представництвом видавництва «Oxford University Press» в особі голови Г.А. Морріс та ректором Національного університету «Львівська політехніка». Етапи проведення cертифікації:

  • укладення договорів, подача документів (копії перших сторінок українського та закордонного паспортів) від осіб, які бажають перевірити рівень володіння іноземною мовою;
  • проходження тестування на базі онлайн платформи Oxford University Press за двома напрямками: Use of English та Listening;
  • визначення результатів сертифікації та інформування її учасників;
  • видача сертифікатів.

Рівень володіння англійською мовою визначається на підставі середньої оцінки блоків Use of English та Listening. Use of English передбачає: виконання тестових завдань. Listening включає: надання відповідей на тестові запитання після прослуховування тексту. Тривалість тестування становить 90 хвилин.

Вартість тестування: 950 грн.

Ознайомитись із зразками тестових завдань можна на сайті Oxford University Press.

Графік екзаменаційних сесій з сертифікації щодо рівня володіння англійською мовою у першому півріччі 2020 року*:

№ екзаменаційного заняття Дата проведення
1 29.01.2020
2 26.02.2020
3 26.03.2020
4 29.04.2020
5 27.06.2020
6 24.06.2020

 

Усі зміни та додаткова інформація будуть оприлюднюватись на сайті Інституту адміністрування та
післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

* Призупинено на час карантину.

Записатися на Oxford Online Placement Test

Пройти онлайн тестування: англійськапольська

 

 

 

 

Оновлено 5 дн 16 год тому