Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Види проектів програми Jean Monnet

Основні напрями програми Jean Monnet на які можна аплікувати проекти:

 1. Викладання й дослідження ("Кафедри", "Модулі", "Центри досконалості"):
  1. Модулі – грант надається на розроблення та викладання курсів, присвячених ЄС та євроінтеграційній тематиці, обсягом не менше 40 годин, із подальшим включенням до навчальних планів і програм;
  2. Кафедри – грант надається на створення викладацької ставки (обсягом не менше 90 академічних годин) для викладачів, що спеціалізуються на європейських студіях, розроблення нових та оновлення існуючих курсів євроінтеграційної тематики;
  3. Центри досконалості – грант надається на заснування та підтримку діяльності ресурсних центрів, утворених на базі університетів, із залученням аналітичних центрів, асоціацій, мереж, фахових спільнот, з метою заохочення їх до проведення міждисциплінарних досліджень з питань європейської інтеграції та поширення результатів їх діяльності через медіа-ресурси та комунікативно-інформаційні заходи.
 2. Дебати між представниками науково-педагогічних кіл та академічні обміни ("Мережі" та "Проекти"):
  1. Мережі – ЄС фінансує проекти, які націлені на сприяння співробітництву міжнаціональних дослідницьких колективів (участь мінімум 3 різних країн), стимулювання академічної полеміки та міждисциплінарних досліджень, поширення результатів.
  2. Проекти – ЄС фінансує проекти, основна мета яких активізувати євроінтеграційних дискурс через конференції, семінари, круглі столи, літні школи, опрацьовування новітніх підходів і дослідницьких методологій, створення платформ для обміну знань з метою поширення кращих практик і досвіду; творення нового змісту.

Детальна інформація про види проектів наведена у Інструкції до програми (Project Guide) на сторінці 196.

Приєднані файлиРозмір
Інструкція до виконання проектів3.38 MB
Оновлено 1 рік 11 міс тому