Центр інформаційної політики та електронного врядування

Центр інформаційної політики та електронного врядування є структурним підрозділом Інституту державного управління. Основними завданнями центру є забезпечення функціонування єдиного інформаційного середовища, організація запровадження сучасних комп’ютерних та інформаційних технологій, організація забезпечення належної експлуатації, загальна підтримка процесу впровадження технологій дистанційного навчання у навчальний процес, зокрема організаційну, консультаційну підтримку та супровід, а також організацію навчання слухачів/студентів за дистанційною та заочно-дистанційною формами, яку впроваджує Інститут. Основним веб-середовищем для використання технологій дистанційного навчання в Інституті є системи дистанційного навчання (СДН) «Прометей». Ці технології можуть бути використані для організації навчального процесу за будь-якою формою навчання з метою: методичного забезпечення самостійної роботи, проведення контрольних заходів, вивчення навчальних дисциплін, проведення тестувань кандидатів на посади державної служби тощо. В Інституті є обладнання для проведення відеоконференцій, семінарів, конференцій, круглих столів тощо через Інтернет за допомогою сучасних інформаційних технологій, а саме систему відеоконференц-зв’язку Polycom як для державних органів влади, так і комерційних структур.
Оновлено 11 місяців 4 тижні тому