Центр студентського капеланства запрошує молодь до Храму на території студмістечка Університету на різдвяні реколекції

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші різдвяних реколекцій

Центр студентського капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви запрошує молодь на різдвяні реколекції, які відбуватимуться 5 грудня 2020 року (субота) у Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького (вул. Лукаша, 3а, студмістечко Національного університету «Львівська політехніка»). Розпочнуться вони о 10:00 і триватимуть до 19:00.

Реколектант – отець Христофор Кушпіт. Тема – «Як налаштувати свій духовний GPS?».

Для тих, хто не зможе бути присутнім особисто, реколекції транслюватимуть через Zoom.

Участь у реколекціях є безкоштовною. Організатори просять усіх зареєструватися, щоби організувати безпечні умови перебування для кожного учасника

Реєстрація

Отець Христофор був активним учасником студентського капеланства, коли воно лише зароджувалося. І саме у спільноті відчув покликання до монашого життя. Закінчивши Львівську політехніку, тоді ще Тарас Кушпіт вирушив на пошуки Бога особливою дорогою – і 30 серпня 2020 року прийняв ієрейські свячення.

Афіша різдвяних реколекцій