Tech Business School розпочинає Spring Progress офлайн-семінаром із Павлом Шереметою

Tech Business School Львівської політехніки
Заставка семінару

Tech Business School Львівської політехніки розпочинає Spring Progress – серію безкоштовних лекцій (формату онлайн та офлайн) для студентів від провідних науковців і представників бізнесу, що допоможуть яскраво розпочати й розвинути кар’єру, навички та розуміння бізнес-середовища.

Це цікаві зустрічі з людьми, які знають, що таке власний розвиток, бізнес та його технологічна інноваційність, а також виступи спікерів із провідних університетів світу.

Першим заходом серії буде офлайн-семінар із Павлом Шереметою – менеджером, економістом, засновником Києво-Могилянської бізнес-школи, ексміністром економічного розвитку і торгівлі України, керуючим партнером компанії «Прорив.in.ua».

Зустріч відбудеться 2 березня 2021 року в аудиторії 204 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 17:00.