Розпочато приймання заявок для участі у конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2022–2023 академічний рік

Fulbright Ukraine
Заставка конкурсів від Fulbright Ukraine

Київський офіс Інституту міжнародної освіти оголошує початок приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення досліджень на 2022–2023 академічний рік.

• Для студентів старших курсів та випускників ЗВО
    • Fulbright Graduate Student Program: навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.
  • Для молодих викладачів та дослідників
    • Fulbright Research and Development Program: проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
    • Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.
  • Для кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців
    • Fulbright Visiting Scholar Program: проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

Докладніше – на сайті Fulbright Ukraine