Розпочалося наукове стажування доцента ІГСН Ольги Івасечко у Польщі в рамках Нагороди імені Івана Виговського

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото зі стажування Ольги Івасечко

Попри карантинні обмеження, спровоковані пандемією Covid-19, буде реалізовано двомісячне наукове стажування в рамках Нагороди імені Івана Виговського, під патронатом Президента Республіки Польща, кандидата політичних наук, доцента кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Ольги Івасечко.

Тема дослідження є актуальною як для офіційного Києва, так і для Варшави – «Проблеми адаптації українських трудових мігрантів у Польщі: виклики, наслідки та шляхи їхнього врегулювання».

Наукове стажування триватиме з 1 лютого до 1 квітня 2021 року в Інституті політичних наук Вармінсько-Мазурського університету (м. Ольштин). Куратором стажування є доктор політичних наук, професор Тереза Астрамович-Лейк.

У рамках стажування вже відбулася низка зустрічей та проведено фокусоване інтерв’ювання.

Фото зі стажування Ольги Івасечко Фото зі стажування Ольги Івасечко Фото зі стажування Ольги Івасечко Фото зі стажування Ольги Івасечко