«Різдвяна історія Львова»: Ресурсний центр Львівської політехніки долучився до організації серії особливих екскурсій

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Фото із заходу

У рамках проєкту «Різдвяна історія Львова» 18 та 21 грудня відбулись унікальні екскурсії містом для трьох груп: сімей учасників ООС, а також осіб із порушенням слуху та зору. Під час заходів учасники прогулювалися зимовим Львовом та поринули у новорічно-різдвяну атмосферу міста.

Впродовж двох днів гіди, зокрема й ті, які є фахівцями із сурдоперекладу та пройшли спеціальне навчання з підготовки екскурсій для осіб з порушенням зору, знайомили учасників з історичною спадщиною Львова. Кожна екскурсія була розроблена за унікальним маршрутом та адаптована для кожної з груп.

Під час оглядових екскурсій діти та дорослі відвідали Собор Святого Юра, Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, інтерактивний музей «Таємна аптека», а також стали учасниками різдвяного квесту Львовом. Окрім того, оглянули Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та відчули на дотик основні архітектурні пам’ятки міста, створені в межах проєкту «Львів на долонях». В львівському туристичному офісі та у хатинці Святого Миколая в Шевченківському Гаю на них чекали пам’ятні подарунки від Чудотворця та його помічників.

Проєкт реалізувало управління туризму Львівської міської ради спільно із благодійним фондом «Здійснити мрію», Львівським вищим професійним художнім училищем, спеціальною школою-інтернатом № 100 та Ресурсним центром освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка».